Treningstider og påmelding Høst 2021


Til eksisterende medlemmer:
Når dere melder dere på er det viktig at dere bruker innlogging/bruker som allerede er knyttet til gymnasten. Skulle dere ha glemt brukernavn eller passord, bruker dere glemt passord-funksjonen når dere går inn i påmeldingen.

Til nye medlemmer:
Dere bruker samme påmeldingsside, men må opprette medlemskap for å komme videre til påmelding til parti.

For å melde på: Klikk «rubic» i kolonnen ønsket parti står på.

 Mandag- oppstart UKE 35 –  30.08.21 
KlokkePartiHvor 
16:00-16:55Gymlek 1.-2. trinn, mandag K2 
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2 (ved kast sektoren) 
16:00-17:00Tropp Konkurranse Gutter 4-7 klasse – Mandag M3 (Frittst.) – Tirsdag K2 – Torsdag K2
Påmelding: Rubic
Sandneshallen M3
17:00-17:55Tropp Bredde 3.-4. trinn, mandag K2
Påmelding: Rubic (Fullt, velg eventuelt venteliste) Ledig onsdag
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
17:00-19:00Tropp Konkurranse Jenter 4.-7.trinn Mandag M3 (Frittst.)  – Tirsdag K2 – Torsdag K2
Påmelding: Rubic
Sandneshallen M3
18:00-18:55Tropp Bredde 5.-7. trinn mandag K2
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
19:00-21:00Tropp Bredde 13-18 år (fra 8.trinn) mandag K2 – H21
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
18:30-21:00Tropp Konkurranse 13-18 år (fra 8.trinn) mandag S1 – torsdag S1 – Fredag (frittst.)
Påmelding: Rubic
Sandneshallen S1 (ved kast sektoren) 
16:15-17:00Foreldre&Barn-1 (2-3 år) – Sandved Skole Mandag
Påmelding: Rubic
Sandved Skole gymsalen
17:10-17:55Foreldre&Barn-2 (2-3 år) – Sandved Skole Mandag 
Påmelding: Rubic
Sandved Skole gymsalen  
16:15-17:00Foreldre&Barn-1 (2-3 år) – Skeiane Skole – Mandag 
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen v/scenen
17:10-17:55Foreldre&Barn-2 (2-3 år) – Skeiane Skole – Mandag 
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen v/scenen
18:00-18:50Gymlek 1.-2. trinn – Skeiane Skole – Mandag 
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen v/scenen
 Tirsdag – oppstart UKE 35 –  31.08.21 
KlokkePartiHvor 
16:00-18:00Tropp Konkurranse Jenter 4.-7.trinn Mandag M3 (Frittst.)  – Tirsdag K2 – Torsdag K2
Påmelding: se mandag
Sandneshallen K2 (ved kast sektoren) 
16:00-18:00Tropp Konkurranse Gutter 4-7 klasse – Mandag M3 (Frittst.) – Tirsdag K2 – Torsdag K2
Påmelding: se mandag
Sandneshallen K2 (ved kast sektoren) 
17:30-18:30Tropp bredde 3.-4. trinn, Tirsdag M3
Påmelding: Rubic
Sandneshallen M3 (1/3 av håndballbanen) 
18:30-20:00Tropp Bredde 5.-7. trinn, Tirsdag M3
Påmelding: Rubic
Sandneshallen M3 (1/3 av håndballbanen) 
16:10-16:50Gymlek 4-5 år-1 Sandved Skole – Tirsdag
Påmelding: Rubic 
Sandved Skole gymsalen
16:50–17:30Gymlek 4-5 år-2 Sandved Skole – Tirsdag
Påmelding: Rubic 
Sandved Skole gymsalen
17:30-18:25Gymlek 1.-2. trinn – Sandved Skole – Tirsdag 
Påmelding: Rubic
Sandved Skole gymsalen
16:00-17:00Showdans 5. – 7. trinn Skeiane Skole – Tirsdag
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen v/scenen (ØST)
16:00-16:45Gymlek 4-5 år-1 – Skeiane Skole – Tirsdag
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen VEST
16:45-17:30Gymlek 4-5 år-2 – Skeiane Skole – Tirsdag
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen VEST
 Onsdag – oppstart UKE 35 –  01.09.21 
KlokkePartiHvor 
18:00-19:00Tropp Bredde 3-4.trinn onsdag M3 
Påmelding: Rubic
Sandneshallen M3 (1/3 av håndballbanen)  
19:05-20:30Konkurranse 16år og opp Frittstående Onsdag M3
Påmelding: se mandag
Sandneshallen M3 (1/3 av håndballbanen)  
16.00-17.00Gymlek 1.-2. trinn, onsdag K2 
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2 (ved kast sektoren) 
17.00-18.00Tropp bredde 5.-7. trinn, onsdag K2
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2 (ved kast sektoren) 
18.00-19.30Tropp Bredde Nybegynnere 12-18 år Ons
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2 (ved kast sektoren) 
16:00 – 16:40Foreldre&Barn (2-3 år) – Sandved Skole – Onsdag
Påmelding: Rubic
Sandved Skole gymsalen
16:40 – 17:30Gymlek 4-5 år – Sandved Skole – Onsdag
Påmelding: Rubic
Sandved Skole gymsalen
1730-1830Basic Styrke 18 år og opp – Sandved Skole – Onsdag
Påmelding: Rubic
Sandved Skole gymsalen
 Torsdag – oppstart UKE 35 –  02.09.21 
KlokkePartiHvor 
16:00-18:30Tropp Konkurranse 13-18 år (fra 8.trinn) mandag S1 – torsdag S1 – Fredag (frittst.)
Påmelding: se Mandag
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
16:00-1800Tropp Konkurranse Gutter 4-7 klasse – Mandag M3 (Frittst.) – Tirsdag K2 – Torsdag K2
Påmelding: se mandag
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
18:00-20:00Tropp Konkurranse Jenter 4.-7.trinn Mandag M3 (Frittst.)  – Tirsdag K2 – Torsdag K2
Påmelding: se mandag
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
18:00-19:00Turn for alle (nybegynner) 5.-10. trinn – Torsdag  K2
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
20:00-21:30Turn for voksne K2 
Påmelding: Rubic
Sandneshallen K2+S1 (ved kast sektoren) 
16:15 – 17:00Foreldre&Barn-1 (2-3 år) – Skeiane Skole – torsdag
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen v/scenen
17:10 – 17:50Foreldre&Barn-2 (2-3 år) – Skeiane Skole – torsdag
Påmelding: Rubic
Skeiane Skole gymsalen v/scenen
 Fredag – oppstart UKE 35 –  03.09.21 
KlokkePartiHvor 
1600-1800Tropp Konkurranse 13-18 år (fra 8.trinn) mandag S1 – torsdag S1 – Fredag (frittst.)
Påmelding: se mandag
M3